Na PRZERWIE TANECZNEJ” Kwietny Maj”, wszystko dziś było SUPER NAJ… Wszyscy przybyli NAJlepiej się bawili i dla siebie NAJbardziej byli mili. NAJpiękniejsze kwiaty majowe wraz z nimi tańczyły.
Dziękujemy Wam wszystkim kochani za świetną wspólną zabawę, taniec, integrację i radość z bycia razem w naszej szkole.






Koordynatorzy : Adam Kieroński i Magdalena Szpunar


