Tarnowski Konkurs Chemiczny – etap I

Tarnowski Konkurs Chemiczny – etap I

Miło nam poinformować, że kilku ósmoklasistów z naszej szkoły tj.: Amelia Bardowska, Nikola Dymon, Dawid Gałecki, Szymon Gąsior, Viktoriia Kazanova, Zuzanna Kukułka, Lena Popiołek, Robert Sierpniak i Krystian Świerczek, w dniu 18.03. br. miało okazję wziąć udział w I etapie Tarnowskiego Konkursu Chemicznego.

Z niecierpliwością oczekujemy wyników konkursu, ale już dziś przesyłamy naszym Młodym Chemikom dużą pochwałę za WKŁAD PRACY! w przygotowanie do konkursu, a przede wszystkim za ODWAGĘ! do zmierzenia się na „chemicznym” polu z ogromem rywali ze szkół podstawowych województwa małopolskiego i podkarpackiego.

Organizatorem konkursu jest Katedra Chemii Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego Akademii Tarnowskiej i jest to konkurs, który decyzją Małopolskiego Kuratorium Oświaty znalazł się na liście zawodów wiedzy wymienianych na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i uwzględnianych w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025.

red. Anna Kopeć – nauczycielka chemii

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545