Tradycje Świąt Wielkanocnych

Tradycje Świąt Wielkanocnych

Drodzy uczniowie!

Zbliżają się Święta Wielkanocne, które są czasem wiary, nadziei, miłości oraz radości. Aby wprowadzić Was w świąteczną atmosferę zapraszamy do zapoznania się z ciekawymi zajęciami dotyczącymi tradycji związanych z Wielkanocą.

Informacje znajdziecie pod tym linkiem.

W drugim linku znajdziecie wielkanocną grę edukacyjną  i quiz wiedzy związany z tymi świętami.

Są tam zawarte między innymi: naturalne sposoby barwienia pisanek, wielkanocne ozdoby, które możecie samodzielnie wykonać w domu oraz świąteczne przepisy kulinarne. Waszym zadaniem będzie najechać kursorem na poszczególne pisanki, w których są ukryte wielkanocne zadania. Ostatnia pisanka będzie zawierała krótki quiz, który możecie wykonać w celu utrwalenia wiadomości dotyczących tradycji wielkanocnych.

Oto drugi link – kliknij tutaj. Zapraszamy do zabawy.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM DZIECIOM ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH !!!

Wychowawcy świetlicy

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545