Trzeci dzień w ramach ERASMUSA+

Trzeci dzień w ramach ERASMUSA+

E+Kolejny dzień wizyty partnerskiej upłynął pod znakiem realizacji zadań wynikających z projektu, który wspólnie realizujemy. Nosi on tytuł „Od pasji do zawodu”, a jego celem jest rozwijanie zainteresowań młodzieży i wskazywanie pozytywnych form spędzania wolnego czasu oraz   wskazywanie na powiązanie pomiędzy pasją a przyszłym zawodem.
W godzinach przedpołudniowych goście oraz nasi uczniowie uczestniczyli w warsztatach muzycznych zorganizowanych przez Szkołę Muzyków Rockowych w TCK. Wszyscy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności wokalne oraz muzyczne pod okiem fachowców.
Relacja z tej części: www.tarnow.pl  – fot. Paweł Topolski
Po wspólnym obiedzie uczestnicy projektu udali się do siedziby Straży Pożarnej oraz Komendy Miejskiej Policji, gdzie zapoznawali się z ze specyfiką zawodu policjanta i strażaka. Był to bardzo interesujący etap realizacji zadań projektu. Uczestnicy mieli okazję porównać swoje doświadczenia i spostrzeżenia na temat pracy służb w ich krajach.

Natomiast wieczorem czekała na młodzież niespodzianka. Warto tu wspomnieć, że w przygotowanie całej wizyty bardzo zaangażowali się rodzice i opiekunowie uczniów naszego gimnazjum. I to właśnie oni zorganizowali dla naszych gości wizytę na kręgielni, gdzie wszyscy miło spędzili czas.
Ale największą niespodziankę przygotowała nam i naszym gościom przyroda – późnym wieczorem spadł śnieg, co chyba było największą atrakcją tego bardzo pracowitego dnia.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545