Twoja książka darem dla dzieci

Twoja książka darem dla dzieci

Zbliża się kolejna rocznica urodzin Klementyny Hoffmanowej – Patronki naszej Szkoły. Jak dobrze wiemy, Hoffmanowa bardzo kochała dzieci i to właśnie dla niech napisała wiele pięknych bajek. Teraz Ty możesz ofiarować swoją książkę innym dzieciom.

Jeśli posiadasz w domu książki, które już przeczytałeś i odstawiłeś na półkę – przynieś je do Biblioteki Szkolnej i podziel się nimi ze swoimi kolegami. Mogą to być bajki, opowiadania, powieści, które cieszą się poczytnością wśród dzieci i młodzieży, lektury szkolne, a także książki popularnonaukowe. Książka powinna być czysta i niezniszczona, aby mogła służyć dzieciom przez następnych kilka lat.

Twój dar na pewno zostanie zauważony i nagrodzony. Być może i Ty skorzystasz z książki przyniesionej przez kolegę.

Zapraszamy do udziału w naszej akcji: „Dzieci dzieciom z wdzięczności o w darze Klementynie Hoffmanowej”.

nauczyciele z Biblioteki Szkolnej

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545