Tydzień wiosennych kolorów w Hoffmanówce

Tydzień wiosennych kolorów w Hoffmanówce

„Wiosna, wiosna, wiosna, ach to Ty…”

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły witali wiosnę kolorowo. W dniach 21-25 marca obowiązywał inny, wiosenny kolor, który staraliśmy się zademonstrować swoim strojem. W poniedziałek – żółtym, jak wiosenne słońce, we wtorek – niebieskim, jak niebo, we środę – białym i fioletowym, jak pierwsze wiosenne kwiaty, we czwartek – czerwonym, jak późnowiosenne maki i w piątek – zielonym, jak wiosenna trawa. 

Samorząd Szkolny dziękuje wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy przyłączyli się do tej wiosennej akcji.

Renata Brzezińska

fot. Renata Brzezińska i Agata Żmuda

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545