Tydzień Osób Niepełnosprawnych

Tydzień Osób Niepełnosprawnych

W ramach tegorocznego Tygodnia Osób Niepełnosprawnych  młodzież z naszej szkoły wzięła udział w szeregu imprez towarzyszących temu wydarzeniu.
Uczniowie z klas III a i II a pod opieką wychowawczyń wzięli udział w warsztatach malarskich  „Tajemniczy Tarnów” zorganizowanych na tarnowskim Rynku i w jego okolicach. Prace uczniów zostały następnie eksponowane w Galerii Aniołowo.


W czwartek 8 maja w naszym gimnazjum został zorganizowany turniej dla uczniów szkół podstawowych  pt. „Mam talent” . W  szeregu potyczek umysłowych , zręcznościowych i sportowych  wzięli udział szóstoklasiści z tarnowskich szkól SP 18, SP 3 oraz  SP 1. Wspaniała zabawa została zakończona wręczeniem upominków dla wszystkich jej uczestników . Impreza ta został zorganizowana przez panie H. Szumlańską, A. Damian i M. Żmudę.


Zwieńczeniem obchodów Tygodnia Osób Niepełnosprawnych  był udział w sobotnim  pikniku zorganizowanych w Parku Strzeleckim.

Skip to content