Uczennice Hoffmanówki najlepsze w Małopolsce!

Uczennice Hoffmanówki najlepsze w Małopolsce!

Emilia Migda i Julia Sapeta, uczennice II klasy gimnazjalnej w Szkole Podstawowej nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej w Tarnowie, zajęły I miejsce w województwie małopolskim w konkursie wyłaniającym posłów na XXIV sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży z tematem wiodącym: Posłowie pierwszego Sejmu Niepodległej.

W przygotowanej prezentacji dziewczęta zajęły się postacią Wincentego Witosa – zobacz materiał.
Zobacz sprawozdanie z realizacji zadania.
Zobacz relację telewizji tarnowska.tv.

Edukacja obywatelska staje się specjalnością Hoffmanówki – w ubiegłym roku szkolnym w obradach Sejmu Dzieci i Młodzieży wzięły udział dwa zespoły z naszej Szkoły, a uczniowie tworzący jeden z nich zajęli także pierwsze miejsce w województwie.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545