Uczniowie 1b w Pasażu Odkryć

Uczniowie 1b w Pasażu Odkryć

15 czerwca odbyła się wycieczka klasy 1b do Centrum Nauki i Techniki. Podczas prelekcji, poprzez zastosowanie przygotowanych programów łączących zabawę z nauką, uczniowie zapoznali się z różnymi wynalazkami oraz odkryciami. Podczas zajęć technicznych własnoręcznie zaprojektowali i wykonali labirynty oraz elementy dekoracyjne. Ponadto, w trakcie trwania lekcji dotyczącej konstruowania, uczniowie wykonali i przetestowali różnego rodzaju budowle i machiny, między innymi mosty, wieże oraz katapulty. Czas spędzony na warsztatach rozbudził w uczestnikach ciekawość oraz wiele ich nauczył.

Dorota Kwiek

fot. Dorota Kwiek i Natalia Iwaniec

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545