Uczniowie klasy 3b pozorantami podczas mistrzostw Tarnowa w udzielaniu pierwszej pomocy

Uczniowie klasy 3b pozorantami podczas mistrzostw Tarnowa w udzielaniu pierwszej pomocy

W dniu 31 kwietnia uczniowie klasy III B pod opieką pani Joanny Kloc brali udział w zawodach udzielania pierwszej pomocy dla szkół ponadgimnazjalnych. Nasi uczniowie bardzo dobrze wcielili się w rolę pozorantów, którzy ucierpieli na skutek różnych wypadków. Sceny zdarzenia zostały przygotowane bardzo profesjonalnie, a nasi pozoranci zostali świetnie ucharakteryzowani. Można było naprawdę odnieść wrażenie, że są to prawdziwe obrażenia. Część uczniów pełniła funkcję opiekunów grup przystępujących do konkursu. Też spisali się na medal, nie zgubili się na szlaku wypadkowym i zawsze służyli swoim podopiecznym mądrą radą i wsparciem.

Udział w zawodach okazał się naprawdę wartościowy, ponieważ uczniowie mogli przypomnieć sobie zasady udzielania pierwszej pomocy oraz zdobyć inne cenne doświadczenia.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545