Udział naszych uczennic w pracach Komisji XXIV Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży

Udział naszych uczennic w pracach Komisji XXIV Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży

W dniach 12 – 13 maja br. uczennice naszej szkoły Julia Sapeta i Emilia Migda brały udział w obradach Komisji XXIV Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży w Sulejówku i Warszawie reprezentując województwo małopolskie.  Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w swoich województwach pracowali nad projektem uchwały oraz przygotowali dwa pytania do Pani Minister Edukacji Narodowej, które zostaną przedstawione 1 czerwca podczas Sesji Sejmu dzieci i Młodzieży. W Sesji wezmą udział wszystkie wyróżnione  zespoły z poszczególnych województw.
Dla naszych uczennic udział w pracach Komisji był bardzo ciekawym i owocnym wydarzeniem, w czasie którego nawiązały dodatkowo wiele przyjaźni.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545