Udział uczniów w warsztatach: „Rola zainteresowań w życiu młodego człowieka”

Udział uczniów w warsztatach: „Rola zainteresowań w życiu młodego człowieka”

erasmusUczniowie klas szóstych Szkoły Podstawowej nr  1 i wszystkich klas Gimnazjum wzięli udział w warsztatach pt. „Rola i znaczenie zainteresowań w życiu młodego człowieka”  podczas których, poznali znaczenie pasji i ciekawych sposobów spędzania wolnego czasu dla rozwoju osobowości. Uczniowie aktywnie włączyli  się w udział w zajęciach dzięki metodom pozwalającym na kreatywność i wyrażanie siebie. Zajęcia te były częścią realizowanego w naszej szkole projektu Erasmus+ „Od pasji do zawodu”.
Zobacz scenariusz zajęć.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545