Udział w 32 edycji festiwalu Tarnowska Nagroda Filmowa

Udział w 32 edycji festiwalu Tarnowska Nagroda Filmowa

Uczennica Agata Gondek wraz pedagog wspomagającą wzięły udział w przeglądzie  „Filmy Młodego Widza” w ramach 32 edycji festiwalu Tarnowska Nagroda Filmowa. Jest to  konkursowy przegląd filmów dla dzieci, w którym jury dziecięce przyznaje swoją nagrodę. Wszystkie projekcje odbywały się w jednym z najstarszych działających kin w Polsce (od 1913), tarnowskim Marzeniu. Agatka przed dwa kolejne dni podziwiała wspaniale bajki i  filmowe opowieści dla dzieci.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545