Udział w XXI Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „ŚPIEWAJ Z NAMI”

Udział w XXI Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „ŚPIEWAJ Z NAMI”

Po raz kolejny (tym razem,  jako widzowie a nie uczestnicy) wzięliśmy udział w XXI  Ogólnopolskim  Festiwalu Artystycznym  dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „ŚPIEWAJ  Z  NAMI”, Tarnów 2016.
Festiwal  odbył się w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie. Na scenie wystąpiło 198 uczestników ze szkół specjalnych, warsztatów terapii zajęciowej, przedszkoli integracyjnych, zakładów  poprawczych z całej Polski, m.in. z Rzeszowa, Krakowa, Nowego Targu, Nowego Sącza, Kolbuszowej, Frysztaka, Chorzowa, Skawiny oraz goście z Węgier.  Szczególnie kibicowaliśmy naszym absolwentkom Weronice Więcław i Ewie Zając, które wspaniale prezentowały się na scenie. Przy występach na bardzo wysokim poziomie i wspólnym śpiewie festiwalowych przebojów bawiliśmy się znakomicie!

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545