UWAGA! – Przerwa w działalności Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Tarnowie

UWAGA! – Przerwa w działalności Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Tarnowie

Poniżej zamieszczamy pismo informacyjne skierowane  od Pani Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej:

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, iż Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie nie będzie prowadziła obsługi klientów w dniach od 05.03.2018 r. do 16.03.2018 r. w związku ze zmianą siedziby Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie z ul. Brodzińskiego 14 na ul. Chyszowską 3.

Wznowienie działalności w nowej siedzibie przy ul. Chyszowskiej 3 (przecznica od ul. Kochanowskiego w prawo przed zajezdnią autobusową) nastąpi z dniem 19.03.2018 r. od godz. 7.30. Począwszy od tego terminu Poradnia będzie funkcjonowała zgodnie z dotychczasowym rozkładem pracy, tj.:

Sekretariat czynny w ciągu roku szkolnego:
poniedziałek 07.30 – 18.00
wtorek – piątek 07.30 – 16.30

Sekretariat czynny w okresie wakacji:
poniedziałek – piątek 08.00 – 16.00

Za utrudnienia przepraszamy!

Z pozdrowieniami

Renata Mielak

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545