VI b w parku linowym

VI b w parku linowym

W dniu 13 września klasa VI B wybrała się wraz z wychowawcą i Panią Joanną Szafraniec do parku linowego „Szara Sowa” w Zawadzie. Najpierw uczniowie podzieleni na 2 drużyny uczestniczyli w grze terenowej w lesie. Drużyny szukały ukrytych kapsuł z zadaniami do wykonania. Musieli dobrze orientować się w terenie i wykorzystywać swoją wiedzę o przyrodzie. Później zmęczeni i głodni posilili się smakowitą kiełbasą z ogniska i ciepłą herbatą. Następnie chętni mogli skorzystać z oferty parku linowego, niektórzy wybrali trasę parku linowego. a inni mini golfa. To był naprawdę udany dzień!

Joanna Kloc

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545