Sukcesy naszych uczniów w VII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Józefie Piłsudskim

Sukcesy naszych uczniów w VII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Józefie Piłsudskim

W dniu 15 marca w budynku Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie odbyła się gala wręczenia nagród laureatom VII -ego Powiatowego Konkursu Wiedzy o Józefie Piłsudskim. Z radością informujemy, że wśród wszystkich prac z całego powiatu, w tym dziewięciu z naszej szkoły, II miejsce w kategorii prezentacja multimedialna zdobyła praca Weroniki Pach z klasy VII d. Wyróżnienie w tej samej kategorii przypadło Piotrowi Płoskonce z klasy 7ac. Serdecznie gratulujemy!

Renata Brzezińska

fot. Adam Kieroński i Paweł Płoskonka

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545