W Centrum Sportów Rakietowych

W Centrum Sportów Rakietowych

W ramach Funduszy Europejskich uzyskanych z Projektu „Małopolska Tarcza Humanitarna Fundusze Europejskie dla Ukrainy-Pakiet Edukacyjny” (w ramach 15 Osi Priorytetowej – REACT- EU (EFS) dla sprostania wyzwaniom migracyjnym, Działanie 15.2 REACT-EU dla sprostania wyzwaniom migracyjnym – pakiet edukacyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020) 386 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w zajęciach sportowych, których celem była integracja. Zajęcia odbywały się w #CentrumSportówRakietowych

fot. Dorota Kwiek, Anna Urban, Jarosław Zakrzewski, Dorota Sudoł, Beata Rynkar, Agnieszka Chochołowicz, Joanna Kloc, Renata Brzezińska i Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545