W dniu 27 września 2016 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Serca

W dniu 27 września 2016 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Serca

W  dniu 27 września  2016 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Serca.  W związku z tym w naszej szkole: Przeprowadzone  zostały   tzw. ” RUCHU OD SERCA DLA SERCA” czyli ćwiczenia ruchowe wspomagające pracę serca. Przygotowane zostały  przez wolontariuszy z klasy II ag  oraz  uczennice z samorządu szkolnego we współpracy  z Panem Krzysztofem Leśniakiem oraz Panią Pauliną Dudek.
Promowana w tym tygodniu jest również wiedza profilaktyczna w formie: przygotowanej przez wolontariuszy – GAZETCE na ten temat oraz podczas lekcji biologii czy godzin wychowawczych.
Przeprowadzane są prelekcje poświęcone profilaktyce kardiologicznej wg. przygotowanych przez pedagoga szkolnego Panią Magdalenę Szpunar materiałów tj. plakatów i ulotek informacyjnych.
Na lekcjach wychowania fizycznego promowane są ćwiczenia i ruch wspomagający wydolność sercowo-naczyniową uczniów.
Zobacz fotorelację z przeprowadzonej akcji:
>  o godzinie 11.20  na korytarzu Ip dla uczniów gimnazjum
> o godzinie 12.25 na sali gimnastycznej dla uczniów szkoły podstawowej

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545