„W krainie bajtów”

„W krainie bajtów”

„W krainie bajtów” to opowieść o dziecku, które odchodząc od klawiatury od razu zasiada przed ekranem telewizora. Aż pewnego dnia… Klasy I – III miały okazję uczestniczyć w spektaklu, który uczył, jak bezpiecznie posługiwać się Internetem i unikać pułapek, które może on stwarzać dla dzieci. Przedstawienia odbyły się w naszej szkole 25 lutego – zrealizowane zostały przez Impresariat Artystyczny „Inspiracja” z Krakowa. Często o telewizji, Internecie i grach komputerowych mówi się „narkotyki XXI wieku”. Spektakl opowiadał o zagrożeniach wynikających z uzależnienia młodych osób od nowoczesnych technologii.

Patrycja Sikorska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545