W świecie wiedzy początkujących chemików

W świecie wiedzy początkujących chemików

4 czerwca obchodziliśmy Dzień Chemika, święto dedykowane chemikom i chemii jako dziedzinie nauki. Z tej okazji uczniowie klasy 7b przygotowali fotorelację prac plastycznych  przedstawiających wybrane zagadnienia ze świata wiedzy początkujących chemików, uczniów klas 7 i 8.

Niech prace te inspirują do rozwoju chemicznych pasji!

Fotorelacja – pod linkiem

red. Anna Kopeć – nauczycielka chemii

fot. Amelia Bardowska, Nikola Dymon, Robert Sierpniak – uczniowie klasy 7b

aut. prac plastycznych – uczniowie klas 7 i 8

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545