Warsztaty fryzjerskie „JESIENNE SPLOTY”

Warsztaty fryzjerskie „JESIENNE SPLOTY”

Warsztaty fryzjerskie pt. JESIENNE SPLOTY odbyły się w dniu 20 października 2023 r. Warsztaty te zostały zorganizowane  w ramach włączenia się naszej Szkoły w działania Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2023 oraz w nawiązaniu do wizerunku naszej patronki – Klementyny Hoffmanowej w roku jubileuszowym 170-lecia Szkoły.

Portret naszej patronki Klementyny Hoffmanowej był inspiracją przez uczestniczek warsztatów do wykonania pięknej fryzury ozdobionej kolorowymi jesiennymi liśćmi.

Gościem warsztatów fryzjerskich był Wicedyrektor – Pan Adam Kieroński.

Warsztaty prowadziła Pani Magdalena Heinz-Skrabot – nauczyciel praktycznej nauki zawodu wraz z uczennicami z CKZiU w Tarnowie.

Efektem przeprowadzonych warsztatów są poniżej przedstawione fryzury.

Opracowanie: Magdalena Szpunar- doradca zawodowy

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545