Warsztaty kulinarne klas szóstych

Warsztaty kulinarne klas szóstych

W dniu 18 maja 2022 r. uczniowie klas szóstych uczestniczyli w warsztatach kulinarnych w pizzerii „Pietro Party” w Czarnej Tarnowskiej. Mieli okazję spróbować samodzielnie przygotowanej pizzy, uczestniczyli w zabawach integracyjnych, korzystali z placu zabaw, karmili zwierzęta w minizoo, próbowali jeździć na różnych hulajnogach i rowerach kolekcjonowanych przez właściciela pizzerii, a na koniec mogli przejechać się prawdziwą limuzyną i wreszcie pociągiem wrócić do Tarnowa. Pogoda i humory dopisywały wszystkim. To była bardzo udana wycieczka!

Dorota Sudoł

fot. Dorota Sudoł i Marzena Żmuda

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545