Warsztaty „Niezwykłe życie generała Bema”

Warsztaty „Niezwykłe życie generała Bema”

W dniu 20 października uczniowie klasy 7a wraz z nauczycielkami M. Żmudą i A. Janus wzięli udział w warsztatach pt. „Niezwykłe życie generała Bema” w Galerii Panorama w Tarnowie. Natomiast w dniu 21 października w warsztatach tych uczestniczyli uczniowie klasy 8d z p. Beatą Rynkar.

Podczas spotkania w interesujący sposób zostały przedstawione losy generała. Następnie uczniowie wykonywali pracę związaną z bohaterem spotkania – malowali akwarelami odlew gipsowy przedstawiający Mauzoleum Bema z tarnowskiego parku.

Marzena Żmuda

fot. Marzena Żmuda

fot. Beata Rynkar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545