Warsztaty programowania i kodowania

Warsztaty programowania i kodowania

8 maja uczniowie klasy 1c brali udział w ciekawych warsztatach programowania i kodowania organizowanych przez pracownię PAKT w Tarnowie. W czasie zajęć dzieci pracowały z LEGO Education SPIKE Prime.

Te kolorowe klocki w łatwy sposób wprowadzają dzieci do programowania metodą „przeciągnij i upuść” w języku opartym na Scratchu. Dzięki udziałowi w warsztatach uczniowie zdobyli nowe kompetencje cyfrowe i nauczyli się świadomie korzystać z nowoczesnych technologii. 

Niezapomnianych wrażeń dostarczyła im możliwość samodzielnego zaprogramowania i skonstruowania różnorodnych modeli urządzeń.

Agnieszka Świątek

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545