„Wielka lekcja WF z siatkówką”

„Wielka lekcja WF z siatkówką”

11 października w hali sportowej naszej Szkoły miała miejsce wielka lekcja WF-u z siatkówką. Około 150 uczniów ćwiczyło pod okiem jednej z najlepszych polskich siatkarek – Małgorzaty GlinkiMogentale, biorąc udział w siatkarskich grach i zabawach.

Organizatorami akcji byli: Fundacja Orły Sportu, Glinka Academy, Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Tarnów, Szkoła Podstawowa nr 1 w Tarnowie oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Pani Beata Wyroba razem z panią Urszullą Świerczek (I LO Tarnów) koordynowały przebieg spotkania.

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

fot. Joanna Budzik, Anna Janus i Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć na portalu tarnow.net.pl

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545