Wielkanocna Zbiórka Żywności – 2018

Wielkanocna Zbiórka Żywności – 2018

Po raz kolejny okres przedświąteczny stał się okazją do pokazania dobrych serc i zaangażowania uczniów naszej szkoły. W dniach 16 i 17 marca uczniowie klas IV, V i VI, a także II gimnazjalnych włączyli się do ogólnopolskiej zbiórki żywności, organizowanej pod patronatem Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej. Zebrane w akcji produkty żywnościowe trafią do magazynu żywności PKPS i wspomogą wiele tarnowskich rodzin. Zbiórka mogła odbyć się także dzięki nauczycielom naszej szkoły, którzy w wolnym czasie wsparli młodych wolontariuszy.

Bardzo Dziękujemy Uczestnikom!

Patrycja Sikorska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545