Wielkanocna Zbiórka Żywności 2022

Wielkanocna Zbiórka Żywności 2022

Uczniowie i nauczyciele naszej Szkoły wykorzystali kolejną okazję do udziału w akcji charytatywnej we współpracy z Polskim Komitetem Pomocy Społecznej – „Wielkanocna Zbiórka Żywności 2022”. W dniach 1-2 kwietnia nasi uczniowie zachęcali klientów jednego z supermarketów Lidl do nieco większych zakupów. Te dodatkowo zakupione produkty o długim terminie przydatności zostały przekazane do Magazynu Żywności PKPS, a stamtąd trafią do tarnowskich rodzin, które pozostają w słabszej kondycji finansowej.

Patrycja Sikorska

fot. Małgorzata Fal i Patrycja Sikorska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545