Wirtualny Escaperoom na lekcji języka niemieckiego

Wirtualny Escaperoom na lekcji języka niemieckiego

W dniu 21.10.2021 r. uczniowie klasy 8AC na lekcji języka niemieckiego mieli za zadanie wykonanie wyjątkowej misji – uratowanie starej fabryki. Zadanie nie należało do najłatwiejszych, ponieważ do uzyskania kodu koniecznego do jej zakończenia musieli wykazać się dobrą znajomością czasu przeszłego Perfekt. Dzięki wiedzy i zaangażowaniu uczniów wszyscy poradzili sobie z wirtualnym Escaperoom-em. Podczas wspólnej zabawy utrwalili zagadnienie gramatyczne.

Marzena Strojny

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545