Poznajemy kraje partnerskie i świetnie się bawimy – czwarty dzień wizyty partnerskiej

Poznajemy kraje partnerskie i świetnie się bawimy – czwarty dzień wizyty partnerskiej

E+11. luty był czwartym dniem, który spędzili wspólnie uczestnicy programu ERASMUS+.
Był on bardzo atrakcyjny dla uczniów naszego gimnazjum oraz uczniów klas VI szkoły podstawowej. Mieliśmy bowiem okazję zapoznać się bliżej z krajami, z których pochodzą nasi goście.
Przygotowali bardzo ciekawe prezentacje multimedialne, prezentujące Portugalię oraz Turcję, mogliśmy obejrzeć ich rodzinne miasta, poznać szkoły oraz „posmakować” kultury oraz dosłownie – przysmaków kuchni portugalskiej oraz tureckiej.


Następnie odbyły się warsztaty taneczne, podczas których młodzież uczyła się podstaw hip hopu oraz breakdance. Na wspólnej zabawie szybko upłynął czas.


Kolejną atrakcją dzisiejszego dnia była wizyta w tarnowskiej redakcji radia RDN. Uczestnicy opowiadali podczas audycji na żywo o programie ERASMUS+ i jego zadaniach, dzielili się także wrażeniami z pobytu w Polsce.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wizyty naszych gości i uczniów biorących udział w PROJEKCIE ERASMUS  +w siedzibie radia RDN. Zobacz relację na stronie radia RDN.

Na zakończenie tego obfitującego w różne wydarzenia dnia odbył się spacer po Tarnowie, w którym rolę przewodnika pełniła p. Małgorzata Pałucka. Pokazała naszym gościom najciekawsze i najbardziej urokliwe zakątki naszego miasta.

Więcej zdjęć autorstwa pani Sylwii Szafarz-Zakrzewskiej znajdziesz tutaj.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545