Wizyta na V Salonie Wiosennym w Biurze Wystaw Artystycznych w Tarnowie

Wizyta na V Salonie Wiosennym w Biurze Wystaw Artystycznych w Tarnowie

Uczennica Agata Gondek wraz pedagog wspomagająca wzięła udział w V Salonie Wiosennym w BWA w Tarnowie.
Ideą przewodnią Salonu jest prezentacja najnowszych prac artystów związanych z miastem oraz regionem tarnowskim. Prezentacja ma charakter konkursu, w którym nagrodą będzie wystawa indywidualna w BWA w roku 2019. Przyznana będzie również Nagroda Publiczności.
Agatka podziwiała wspaniale dzieła malarskie oraz instalacje, a następnie wzięła udział w głosowaniu na najlepsze dzieło do Nagrody Publiczności.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545