Włączamy się w akcję: ” Eko Zwierzaki – Tusz do paki”

Włączamy się w akcję: ” Eko Zwierzaki – Tusz do paki”

Drodzy uczniowie i wolontariusze
Zachęcamy wszystkich uczniów a szczególnie wolontariuszy szkoły do aktywnego zaangażowania się na rzecz ofiarnej pomocy schroniskom dla zwierząt w całej Polsce poprzez oddawanie zużytych tuszów z drukarek atramentowych .
Adresatem akcji jest: Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Polsce (TOZ).

Zadaniem Waszym będzie:

gromadzenie w czasie zdalnego nauczania pustych tuszów z drukarek atramentowych a następnie już po bezpiecznym powrocie do szkoły wrzucanie ich do specjalnie przygotowanych kartoników wrzutowych.
O przyniesieniu do szkoły pustego tuszu zawsze informujemy :
-wychowawcę ( w klasach I, II, III, IV i V) ,
-wychowawcę lub koordynatora klasowego wolontariatu (w klasach VI, VII i VIII).

Cel akcji:

Naszą rolą jest aby zgromadzone tusze trafiły do recyclingu, dzięki czemu możliwe będzie przekazywać karmę dla schronisk podległych TOZ.
Poprzez takie działania uczymy zachowań proekologicznych i prospołecznych, wyrabiamy również wrażliwość na niedolę bezdomnych zwierząt.

Współpraca:
Akcja Szkolnego Wolontariatu jest prowadzona we współpracy z Panią Elżbietą Zawiszą -wolontariuszką kampanii Eko Zwierzaki – Tusz do paki .

Więcej na stronie: www.tuszdopaki.pl
Zobacz FILM O AKCJI: Eko Zwierzaki – Tusz do paki.

Koordynator akcji w szkole: Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545