WOLONTARIAT SZKOLNY PROMUJE DZIEŃ JABŁKA

WOLONTARIAT SZKOLNY PROMUJE DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka przypadającego 28 września wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu działającego w naszej szkole wykonali na II piętrze budynku B profilaktyczną gazetkę poświęconą właściwościom zdrowotnym jabłka oraz jego różnym odmianom.

W tym dniu podczas przerwy o godz. 12:35 udało się również zorganizować dla uczniów degustację soków jabłkowych.

W tym niezwykłym dniu w świetlicy szkolnej wolontariusze z klas 7 i 8 zorganizowali atrakcyjne dla dzieci zabawy nawiązujące to tematyki Dnia Jabłka. Czytali książeczki oraz prowadzili różnorodne konkurencje.

Opracowanie: Opiekun SKW: Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545