Wręczenie tytułów „PRYMUS TARNOWA 2021”

Wręczenie tytułów „PRYMUS TARNOWA 2021”

23 czerwca 2021 roku  52 uczniów z tarnowskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych zostało nagrodzonych i wyróżnionych tytułem „Prymusów Tarnowa”. Wydarzenie to odbyło się w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych. Podczas uroczystości tarnowscy prymusi oprócz pamiątkowego dyplomu otrzymali także wieczne pióra. Prezydent miasta, Roman Ciepiela, podziękował każdemu wyróżnionemu za trud i pracę, które włożyli w swoją naukę.

W naszej szkole najlepszą uczennicą, która uzyskała ten zaszczytny tytuł jest Olivia Prusak z klasy 8c. Gratulujemy!

fot. Jarosław Prusak

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545