Wycieczka 8a i 8b do Niedzicy, Kacwina i Szczawnicy

W dniach 10 – 12 czerwca część uczniów z klas 8a i 8b uczestniczyła w wycieczce szkolnej do Kacwina. W pierwszym dniu zobaczyliśmy ruiny zamku w Czorsztynie, przepłynęliśmy statkiem przez Jezioro Czorsztyńskie, zwiedziliśmy Zamek Dunajec w Niedzicy oraz Wozownię oraz obejrzeliśmy malowidło „Moc Żywiołów”. W drugim dniu odpoczywaliśmy w termach „Bania” w Białce Tatrzańskiej oraz w ośrodku Kinga w Kacwinie, w którym nocowaliśmy. Trzeciego dnia odwiedziliśmy Szczawnicę, spacerowaliśmy po części uzdrowiskowej i Parku Zdrojowym. Mimo upałów dopisywały nam humory. Do Tarnowa wróciliśmy wypoczęci i zrelaksowani.

Dorota Sudoł