Wycieczka 8a i 8b do Niedzicy, Kacwina i Szczawnicy

Wycieczka 8a i 8b do Niedzicy, Kacwina i Szczawnicy

W dniach 10 – 12 czerwca część uczniów z klas 8a i 8b uczestniczyła w wycieczce szkolnej do Kacwina. W pierwszym dniu zobaczyliśmy ruiny zamku w Czorsztynie, przepłynęliśmy statkiem przez Jezioro Czorsztyńskie, zwiedziliśmy Zamek Dunajec w Niedzicy oraz Wozownię oraz obejrzeliśmy malowidło „Moc Żywiołów”. W drugim dniu odpoczywaliśmy w termach „Bania” w Białce Tatrzańskiej oraz w ośrodku Kinga w Kacwinie, w którym nocowaliśmy. Trzeciego dnia odwiedziliśmy Szczawnicę, spacerowaliśmy po części uzdrowiskowej i Parku Zdrojowym. Mimo upałów dopisywały nam humory. Do Tarnowa wróciliśmy wypoczęci i zrelaksowani.

Dorota Sudoł

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545