Wycieczka do Ciężkowic klas 2a i 2c

Wycieczka do Ciężkowic klas 2a i 2c

27 maja klasy 2a i 2c pojechały na wycieczkę do Ciężkowic. W planie było zwiedzanie wystawy ,,Ziemia – Woda – Powietrze’’ w  Małopolskim Centrum Edukacji Ekologicznej i spacer po rezerwacie przyrody nieożywionej Skamieniałe Miasto. Dużym zainteresowaniem cieszyła się unikatowa, interaktywna ekspozycja obejmująca elementy związane z wodą, ziemią i powietrzem. Nauka przez zabawę wszystkim przypadła do gustu i dostarczyła wielu emocji.

Pogoda dopisała, humory też. To był udany wyjazd.

fot. Agnieszka Gacoń i Agnieszka Świątek

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545