Wycieczka do Jodłówki Tuchowskiej

Wycieczka do Jodłówki Tuchowskiej

W dniach  9-10 grudnia 2021r. uczniowie klas IVB, IVC, VA i VB wraz z wychowawcami oraz p. Beatą Wyrobą i p. Agnieszką Chochołowicz wzięli udział w wycieczce do Domu Wczasów Dziecięcych w Jodłówce Tuchowskiej.

W ramach zajęć uczniowie brali udział w warsztatach ceramicznych, mydlarskich, wikliniarskich oraz „początkujący drukarz 3d”.

Czas rekreacji i zabawy dzieci spędziły w strefie gier, na podłodze interaktywnej oraz w świecie kreatywnej zabawy klockami LEGO.

Uczestniczyli w zajęciach integracyjnych „Tower of Power” i karaoke.  Wybrali się także na spacer, poznając zarys historyczny tej małej urokliwej miejscowości i jej okolicy.

Wycieczka była nie tylko okazją do wspólnej zabawy i rekreacji, ale przede wszystkim był to czas spędzony z rówieśnikami, dzięki czemu mogliśmy się jeszcze lepiej poznać i budować wspólne wspomnienia.

Beata Karpała i Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545