Wycieczka do Jodłówki Tuchowskiej

Wycieczka do Jodłówki Tuchowskiej

W dniach 21-22.10 klasy szóste oraz klasa 7d wypoczywały w Domu Wczasów Dziecięcych w Jodłówce Tuchowskiej. Program pobytu obejmował wiele atrakcji m.in. zajęcia rekreacyjno- sportowe: strzelectwo, zespołowe gry sportowe, siłownia, zabawa w strefie gier, oraz kulturalno-rozrywkowe dyskoteka. Drugiego dnia grupy udały się na wycieczkę pieszą i rowerową do Parku Krajobrazowego Pasma Brzanki. Podziwiały piękno przydrożnych kapliczek oraz Latarni kupieckiej na szlaku handlowym. Wypoczynkowi sprzyjała słoneczna pogoda i oszałamiające widoki.

Marzena Żmuda, Beata Rynkar, Dorota Sudoł, Jolanta Szatko

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545