Wycieczka do Kopalni Soli w Bochni

Wycieczka do Kopalni Soli w Bochni

Noc z 10/11 stycznia 2019 r. uczniowie klasy I c i IV b wraz z p. Kierońskim, wychowawcami i rodzicami spędzili w Kopalni Soli w Bochni. Podczas zwiedzania wzbogaconego ciekawymi efektami multimedialnymi uczniowie zapoznali się z tradycjami wydobycia soli w Polsce oraz historią kopalni. W czasie wolnym korzystali z boiska, placu zabaw oraz sali tanecznej. Różne formy aktywności oraz nocleg w komorach solnych miały także walor zdrowotny, gdyż odbywały się w miejscu o szczególnym mikroklimacie.

Jarosław Zakrzewski

 

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545