Pobyt nocny w Kopalni Soli w Bochni

Pobyt nocny w Kopalni Soli w Bochni

Dnia 4 stycznia 2018 r. uczniowie klas IV b, IV c, IV d, V c, VI b, VII b i VII c wraz z wychowawcami i p. Dyrektorem A. Kierońskim pojechali na wycieczkę do Kopalni Soli w Bochni. Po zwiedzeniu Muzeum Żup Solnych, młodzież bawiła się na dyskotece, a także grała w piłkę i tenisa stołowego na podziemnym boisku sportowym. Pobyt nocny w kopalni był okazją do wypoczynku w leczniczym mikroklimacie podziemnych komór solnych. Do Tarnowa wróciliśmy następnego dnia przed południem.

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545