Wycieczka do Muszyny i Krynicy

Wycieczka do Muszyny i Krynicy

W dniach 4 i 5 czerwca uczniowie klasy IV A, IV C oraz IV D wraz z Paniami: Magdaleną Kossoń, Beatą Wyrobą, Grażyną Klimowicz i Agnieszką Osuchowicz integrowali się na wspólnej wycieczce do Muszyny oraz Krynicy.

Pierwszy dzień obfitował w górskie wędrówki: pokonywaliśmy wartkie strumyki, czarne szlaki oraz leśne strome ścieżki. Niestraszne były nam letnie burze, a wspólna wędrówka pozwoliła poznać się bliżej i zaostrzyła apetyty. Wszelkie trudy wspinaczki wynagrodził wspaniały widok na skąpane w słońcu Tatry. Wieczorem zwiedziliśmy piękne Ogrody Sensoryczne oraz Ogrody Miłości i radośnie spędziliśmy czas przy wspólnym grillu i zabawach sportowych.

Drugiego dnia ruszyliśmy na podbój Krynicy – kolejką wyjechaliśmy na Górę Parkową, gdzie znów bardzo aktywnie spędziliśmy czas zjeżdżając na zjeżdżalniach pontonowych. Zwiedzanie miasta, zakup pamiątek i wizytę w Pijalni, połączoną z degustacją leczniczych wód, zwieńczyliśmy rozmowami przy wspólnej, pysznej pizzy.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545