Wycieczka do Muszyny

Wycieczka do Muszyny

W dniach 27-29 maja uczniowie klasy 4a i 4c, by odkryć urodę górskiego regionu naszego województwa udali się do Muszyny. W ramach codziennych wędrówek poznawali piękno tej uzdrowiskowej miejscowości, zmagali się ze swoimi słabościami zdobywając Wierchomlę oraz podróżując gondolami na Jaworzynę Krynicką. Wszystkim tym atrakcjom towarzyszyły uśmiech, rozmowy, wspólne zabawy… Szczerze mówiąc z nutką nostalgii wróciliśmy do Tarnowa, bo razem było nam wspaniale!

Magdalena Kossoń

fot. Magdalena Kossoń, Beata Wyroba i Anna Stelmach

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545