Wycieczka do Sandomierza i Kazimierza Dolnego

Wycieczka do Sandomierza i Kazimierza Dolnego

W dniach 2 – 3 października klasy V b, V d i VI b wraz z wychowawcami i Panią Bernadettą Rynkar wyruszyły na wycieczkę do Sandomierza i Kazimierza Dolnego. W pierwszym dniu udało się zobaczyć zespół zamkowo-parkowy w Baranowie Sandomierskim, następnie odbyliśmy rejs statkiem po Wiśle, a na koniec zwiedziliśmy Zbrojownię Rycerską. Drugiego dnia zwiedzaliśmy piękny Kazimierz Dolny, jego rynek z zabytkowymi kamieniczkami, kościół farny, zabytkowe spichlerze oraz ruiny zamku i basztę. Piękna pogoda i dobre humory cały czas nam dopisywały a wycieczka okazała się być naprawdę ciekawa i udana.

Joanna Kloc

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545