Wycieczka do Zakopanego i Bukowiny Tatrzańskiej

Wycieczka do Zakopanego i Bukowiny Tatrzańskiej

W dniach 5 – 6 grudnia br. uczniowie kl.IIa, IIb i IIIb gimnazjum odbyli wycieczkę do Zakopanego i Bukowiny Tatrzańskiej. Wyjazd był okazją do świętowania „mikołajek” oraz przedświątecznego spotkania wigilijnego.
Młodzież miała także okazję skorzystać z wypoczynku w termach Bukovina oraz odbyć spacer po zaśnieżonym Zakopanem i wyjechać kolejką na Gubałówkę, gdzie odbyła się prawdziwa bitwa na śnieżki.
Wszyscy wrócili zadowoleni, pełni wrażeń i w świątecznym nastroju.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545