Wycieczka do Zakopanego

Wycieczka do Zakopanego

Uczniowie klas 4a, 4c i 5a z ogromną ekscytacją oczekiwali na grudniowe dni dlatego, że niosły one ze sobą wyjątkową atrakcję w postaci dwudniowego wyjazdu do Zakopanego. I tak 12 i 13 grudnia spędzili wraz ze swoimi wychowawcami w tym urokliwym górskim mieście. W ramach wspólnej przygody zwiedzili miasto będące zimową stolicą naszego kraju: skocznię narciarską, Krupówki czy Stary Cmentarz przy Pęksowym Brzyzku, przeżyli wspólną wigilię oraz relaksowali się na Termach Chochołowskich. Wspólny czas stał się okazją do lepszego poznania i wypoczynku. Było mnóstwo radości!

Magdalena Kossoń

fot. Beata Wyroba

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545