Wycieczka kl. 5d i 6c do Rabki

Wycieczka kl. 5d i 6c do Rabki

W dniach 16 – 18 maja b.r. uczniowie klasy 5d i 6c, wraz z p. M. Czubą, R. Brzezińską i A. Damian uczestniczyli w wycieczce do Rabki Zdrój, podczas której czekało na nich wiele atrakcji. Zwiedzili Rynek, Basztę Zamku i pola militarnego w Czchowie,   odwiedzili Park Rozrywki – Rabkoland, spacerowali po Parku Zdrojowym w Rabce (skorzystali z tężni solankowej, pijalni wód mineralnych oraz siłowni plenerowej), zwiedzili Muzeum Górali i Zbójników w Rabce i wzięli udział w warsztatach malarskich, pojechali do Dobczyc, gdzie zwiedzili Basztę widokową przy murach obronnych, Zamek Królewski oraz Skansen Drewnianego Budownictwa Ludowego, a także uczestniczyli w lekcji geografii w Ośrodku Wypoczynkowym „Ela” w Rabce Zdrój. Oczywiście nie zabrakło też czasu na rekreację.

Mariola Czuba

fot. Anna Damian i Renata Brzezińska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545