Wycieczka klas IV A, IV B i IV C w Pieniny

Wycieczka klas IV A, IV B i IV C w Pieniny

W dniach 14 i 15 czerwca uczniowie klas IV pod opieką p. Szumlańskiej, p.Kloc, p. Janiszewskiej-Przeklasy i p. Klimowicz udali się najpierw do Krościenka, gdzie zwiedzili wystawę przyrodniczą w Dyrekcji Pienińskiego Parku Narodowego, następnie po przyjeździe do Szczawnicy uczniowie udali się do Pijalni Wód Mineralnych, ostatnim punktem tego dnia było przejście Wąwozem Homole. Następnego dnia po przyjeździe do Nidzicy, uczniowie przepłynęli statkiem do Czorsztyna i zwiedzili ruiny zamku w Czorsztynie. To była naprawdę ciekawa wyprawa, podczas której wszyscy świetnie się bawili.

Joanna Kloc

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545