Wycieczka klas IVd i V c do Kamiannej

Wycieczka klas IVd i V c do Kamiannej

W dn. 11 – 12 maja kl. 4d i 5c wraz z wychowawcami wzięli udział w wycieczce do Kamiannej. Uczniowie zwiedzili Zamek w Nowym Wiśniczu, w którym uczestniczyli również w warsztatach alchemicznych i prezentacji multimedialnej Bastion VR. W Nowym Sączu spacerowali po Miasteczku Galicyjskim, natomiast w Kamiannej zwiedzili Pasiekę „Barć”, a w niej dawną cerkiew prawosławną, Muzeum Pszczelarstwa oraz uczestniczyli w warsztatach „Woskowa świeca”. W drodze powrotnej zwiedzony został kasztel w Szymbarku. Atrakcji było co niemiara.

Mariola Czuba

fot. Mariola Czuba i Renata Brzezińska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545