Wycieczka klas VI do Warszawy

Wycieczka klas VI do Warszawy

W dniach 7-8 czerwca uczniowie klas VI wraz z wychowawcami wyjechali na wycieczkę do Warszawy.

W pierwszym dniu pobytu w stolicy zwiedzili Muzeum Powstania Warszawskiego, odwiedzili Centrum Nauki Kopernik oraz ogrody na dachu Biblioteki Uniwersyteckiej.

Drugi dzień rozpoczęli od obejrzenia zmiany warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza, przeszli pod Pałac Prezydencki oraz spacerowali ulicami Starego Miasta zwiedzając Rynek, Barbakan oraz Archikatedrę św. Jana. Zobaczyli również pomniki Małego Powstańca i Warszawskiej Syrenki. Następnie zobaczyli z zewnątrz Belweder i spacerowali w Łazienkach Królewskich. Mogli także doświadczyć piłkarskich emocji podczas zwiedzania Stadionu Narodowego. Ostatnim punktem programu był wjazd na XXX piętro Pałacu Kultury i Nauki, aby stamtąd podziwiać panoramę miasta.

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545