Wycieczka klasy 1b

Wycieczka klasy 1b

„Od dzwoneczka do dzwoneczka  

jutro bajka, dziś wycieczka. 

Kto ma w szkole dobre dni? 

Właśnie my!” 

Szkoła to nie tylko lekcje w ławkach, ale również i nowe doświadczenia. Dnia 15.09.2022 klasa I b wraz z wychowawcą i panią Bernadettą Rynkar pojechała na wycieczkę do Czarnej Tarnowskiej. Już sama droga okazała się dla pierwszoklasistów dużym przeżyciem, ponieważ dla niektórych z nich była to pierwsza podróż pociągiem. Na miejscu czekało na dzieci wiele atrakcji. Były wspólne zabawy na świeżym powietrzu, przejażdżki na hulajnogach i rowerkach oraz karmienie zwierzątek. Następnie odbyły się zabawy przy muzyce, które ujawniły liczne nieodkryte jeszcze talenty. Po takich atrakcjach wszyscy zgłodnieli, więc uczniowie przystąpili do samodzielnego robienia pizzy. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem właściciela pizzerii pana Piotra. Czas szybko upłynął, jednakże wycieczka okazała się doskonałą okazją do zacieśnienia koleżeńskich więzi. To był udany dzień. 

                                                                                                                                 Wych. Dorota Kwiek 

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545